Duravit katalogy

Připravili jsme pro Vás rozsáhlou škálu katalogů, které si můžete prohlédnout přímo v prohlížeči nebo si je stáhnout. Na požádání, můžeme tištěné verze vybraných katalogů zaslat poštou.
Seznamte se blíže s Duravitem skrze koupelnové produkty, nápady a inovace.
In the bathroom of the future, it all matches perfectly. Custom design, technology that enhances comfort and hygiene, lasting quality.
Perfectly harmonised products for all bathroom areas.

Featuring the typical, original Duravit design, the faucets series can be harmoniously combined with all bathroom series.

Více individuality, více komfortu, lepší hygiena – tři trendy, tři požadavky, které definují moderní životní styl v koupelně.

Nic není tak důkladné, hygienické, přirozené, osvěžující jako je očista vodou. Taktéž po použití klozetu: proto Duravit vyvinul SensoWash®. Průkopnická inovace, ve světě bidetových sedátek, která znovu definuje komfort, kvalitu života a moderní, klozetovou, hygienu. Vše ovládáno pomocí dálkového ovladače.

Perfektně navržené tvary, které nejsou rušivé, ani dominantní a tím přenechávají prostor jak pro individualitu, tak pro design.
DuraStyle. Nový standard v koupelně. Matteo Thun & Partners dosáhl globálního úspěchu se svojí holistickou filozofií a mezioborového postoje.
DuraStyle. Nová svoboda v koupelně. Individualita je důležitá v každodenním životě. Avšak, individualita neznamená udělat dojem za každou cenu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Render time page: 276 ms - catalog-list :: 8a8a818d48a21ce40148ae92ba150d2d

Node: duravit-red2-wga201.dmz.duravit.de / DM: false / PDB: 2019-09-06-1739