Duravit katalogy

Připravili jsme pro Vás rozsáhlou škálu katalogů, které si můžete prohlédnout přímo v prohlížeči nebo si je stáhnout. Na požádání, můžeme tištěné verze vybraných katalogů zaslat poštou.
Perfectly harmonised products for all bathroom areas.

Featuring the typical, original Duravit design, the faucets series can be harmoniously combined with all bathroom series.

Seznamte se blíže s Duravitem skrze koupelnové produkty, nápady a inovace.
Více individuality, více komfortu, lepší hygiena – tři trendy, tři požadavky, které definují moderní životní styl v koupelně.
Perfektně navržené tvary, které nejsou rušivé, ani dominantní a tím přenechávají prostor jak pro individualitu, tak pro design.

Nic není tak důkladné, hygienické, přirozené, osvěžující jako je očista vodou. Taktéž po použití klozetu: proto Duravit vyvinul SensoWash®. Průkopnická inovace, ve světě bidetových sedátek, která znovu definuje komfort, kvalitu života a moderní, klozetovou, hygienu. Vše ovládáno pomocí dálkového ovladače.

Philippe Starck a Duravit jsou nepopíratelně jedineční: inovativní tvary, prvotřídní řemeslo, vysoká kvalita a nadčasový, klasický, design.
DuraStyle. Nový standard v koupelně. Matteo Thun & Partners dosáhl globálního úspěchu se svojí holistickou filozofií a mezioborového postoje.
DuraStyle. Nová svoboda v koupelně. Individualita je důležitá v každodenním životě. Avšak, individualita neznamená udělat dojem za každou cenu.
"Svět Duravitu" je referenční katalog, zaměřující se na hotelové projekty a poskytuje působivé svědectví, jak si můžete koupelnové produkty Duravit užít po celém světě.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TML Warnings

No warnings detected
Render time page: 163 ms - catalog-list :: 8a8a818d48a21ce40148ae92ba150d2d

Node: duravit-live2-wga201.dmz.duravit.de / DM: false / PDB: 2018-01-09-0446

    cache-standard:  ::